Zapis na kurs

  Kategoria AKategoria B

  BIURO- Kondratowicza 25 Warszawa BródnoBIURO-Barkocińska 6 lok. 101 Warszawa TargówekBIURO-Światowida 49 Warszawa Galeria Światowida lok. 18 TarchominBIURO- OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Warszawa Ul. Łabiszyńska 20

  Płatności dokonujemy na poniższy numer rachunku bankowego

  Bank Millennium 58 1160 2202 0000 0003 1358 4173

  Szkoła nauki jazdy w Warszawie

  Nasz ośrodek nauki jazdy ma swoje siedziby w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy. Realizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz kategorii A, które skutecznie przygotowują naszych kursantów do zdania egzaminu państwowego. Kurs dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. W odpowiedzi na oczekiwania naszych kursantów uruchomiliśmy możliwość realizowania kursów teoretycznych przez internet, w dogodnych terminach bez konieczności wychodzenia z domu oraz standardowo w kilku lokalizacjach stacjonarnie:

  • Warszawa Bródno ul. Kondratowicza 25
  • Warszawa Targówek ul. Barkocińska 6 lok.101
  • Warszawa Tarchomin ul. Światowida 49 Galeria Światowida lok. 18
  • Warszawa Bródno ul. Łabiszyńska 20A OSiR

  Nauka jazdy na trasach egzaminacyjnych

  Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności, a naszym priorytetem jest Państwa komfort i satysfakcja z osiągniętych rezultatów podczas nauki jazdy i dobra atmosfera podczas zajęć. Planując zajęcia praktyczne uwzględniamy trasy egzaminacyjne Targówek (Bródno), dzięki czemu możesz przygotować się na praktycznie każdą ewentualność podczas egzaminu państwowego WORD.

  Jazdy są realizowane na terenie całej Warszawy i okolic, między innymi z uwzględnieniem dzielnic Warszawa Praga Północ, Warszawa Bródno, Warszawa Targówek, Warszawa Trachomin, Warszawa Białołęka. Staramy się uzgadniać miejsce i godzinę spotkania z kursantami w dogodnych lokalizacjach i terminach, dzięki czemu niezależnie od Twojego planu dnia, zawsze jesteś w stanie wygospodarować czas na naukę jazdy lub jazdy doszkalające.

  Kurs na prawo jazdy w Lejdis & Gentelman Warszawa

  Nasza szkoła jazdy Warszawa Lejdis & Gentelmen prowadzi szkolenia oraz jazdy doszkalające przez cały rok. Staramy się szkolić przyszłych kierowców tak, aby posiadali umiejętności zapanowania nad pojazdem w każdych warunkach pogodowych. Dobre opinie naszych kursantów mówią same za siebie – w naszych kursach uczestniczy wiele osób z polecenia.

  W swoim zespole mamy wielu uzdolnionych instruktorów, którzy potrafią przekazać w wiedzę w przystępny sposób, a jednocześnie mają wielkie pokłady cierpliwości i dobrego poczucia humoru. Dlatego nauka jazdy w naszej szkole staje się prawdziwą przyjemnością i miłą formą spędzania czasu.

  Czy istnieje możliwość zdobycia prawa jazdy w Warszawie w przystępnej cenie?

  Oczywiście! W naszej szkole jazdy staramy się maksymalnie ciąć dodatkowe koszty, dlatego realizując u nas kurs prawa jazdy badania lekarskie zrobią Państwo w cenie 100zł. Cena jest za kurs uzależniona jest od wybranego sposobu przeprowadzenia zajęć z teorii (stacjonarnie, czy e-learningowo), czasu przeznaczonego na zajęcia praktyczne (tryb standardowy, ekspresowy, VIP, rozszerzony) oraz języka prowadzenia zajęć (w języku angielskim, czy w języku polskim).

  Wstępny zapis na kurs może odbyć za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie lub poczty e mail. Więcej informacji udzielamy również telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.