Voucher podarunkowy - prawo jazdy na prezent

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent z okazji np. 18. urodzin, to wybierz voucher na kurs prawa jazdy. Osoba, której go wręczysz, będzie mogła zapisać się na zajęcia w naszej szkole dla kierowców. Kupon podarunkowy należy okazać w trakcie wypełniania formularza w recepcji. Obowiązuje on na kurs prawa jazdy kategorii A i kurs prawa jazdy kategorii B. Co najważniejsze jest bezterminowy i może być wykorzystywany na okaziciela.

Vouchery podarunkowe na naukę jazdy

Lubisz praktyczne prezenty z pomysłem? To właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy ten bon. Możesz go nabyć w OSK Lejdis-Gentelmans w Warszawie i wręczyć żonie, córce lub synowi. Następnie posiadacz vouchera podarunkowego zyskuje możliwość zapisania się na kurs prawa jazdy i przystąpienia do nauki. Udostępniamy także wybór e-learningu jako wygodnej i elastycznej formy edukacji. Wykłady zdalne i stacjonarne prowadzone są na jednakowym wysokim poziomie. Dzięki nim kandydat na kierowcę zyskuje dostęp do materiałów i wiedzy wymaganej na egzaminie.

Trafiony prezent dla dziecka

Zgodnie z przepisami do kursu na prawo jazdy może przystąpić osoba poniżej 18 lat. Opcja ta dostępna jest dla kategorii:

  • AM – na motorower, mały quad. Dla użytkownika od 14 roku życia;
  • A1 – na motocykl o pojemności silnika do 125 cm3 i dziecka, które ukończyło 16 lat;
  • B1 – dla szesnastolatków, którzy mogą prowadzić pojazdy AM i duże quady.

Dlatego, jeśli Twoja pociecha spełniła swoje marzenia o byciu kierowcą, to wręcz jej voucher podarunkowy. Będzie to z pewnością trafiony prezent. Zatem do dzieła, przyjdź do naszego OSK i wykup kurs!