Szkoła jazdy Białołęka

Mieszkasz lub pracujesz na Białołęce i nie chcesz jechać do centrum Warszawy, aby odbyć kurs na prawo jazdy? Ośrodek szkolenia kierowców Lejdis & Gentlemen część teoretyczną szkolenia możesz zrealizować całkowicie zdalnie, za pośrednictwem platformy e-learningowej, z dowolnego miejsca. Oferujemy ponadto jazdy doszkalające na terenie Białołęki. Jeździmy pomiędzy dzielnicami, takimi jak Tarchomin, Nowodwory, Żerań czy Kobiałka. Nasi doświadczeni instruktorzy kategorii A i kategorii B. dostosowują metody dydaktyczne do predyspozycji i potrzeb każdego kursanta w sposób indywidualny. Oferujemy też nauki doszkalające.

Nauka w naszej szkole możliwa jest zarówno w trybie dziennym, jak i wieczorowym czy weekendowym. Po wcześniejszym ustaleniu, możliwy jest odbiór kursanta z dowolnego miejsca na terenie Warszawy. Ofertę kierujemy również do obcokrajowców chcących zdobyć niezbędne prawo do kierowania samochodem w naszym kraju. Za dodatkową opłatą 200 złotych można wykonać u nas niezbędne badania lekarskie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nauk szkoły już dziś!

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może masz dodatkowe pytania? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.