Nauka jazdy Tarchomin - Kurs prawa jazdy w Tarchominie

Wszystkich tych, którzy chcą odbyć profesjonalny kurs na prawo jazdy w Tarchominie, zapraszamy do ośrodka szkolenia kierowców Lejdis & Gentlemen, który zlokalizowany jest przy ul. Światowida 49 (Galeria Światowida, lok. 18). Oferujemy zajęcia teoretyczne oraz nauki praktyczne w wymiarze po 30 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość zrealizowania części zajęć zdalnie za pośrednictwem platformy e-learningowej, a także odbycia przyspieszonego bądź też rozszerzonego kursu prawa jazdy. Co więcej, za dodatkową opłatą 200 złotych można wykonać niezbędne badania lekarskie.

W naszej szkole oferujemy również jazdy doszkalające. Doświadczeni instruktorzy korzystają z nowoczesnych metod nauczania, a zdobyta podczas szkolenia wiedza pozwoli Ci uzyskać upragnione uprawnienia i bez przeszkód poruszać się po Warszawie pojazdem kategorii B. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych kursantów, umożliwiając spotkanie w dogodnej lokalizacji na terenie Tarchomina. Nie czekaj i skorzystaj z oferty szkoły OSK Lejdis & Gentlemen już dziś!

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może masz dodatkowe pytania? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.