Płatności dokonujemy na poniższy numer rachunku bankowego

Bank Millennium 58 1160 2202 0000 0003 1358 4173

Kurs nauki jazdy – ceny już od 3100 zł – szkoła jazdy Warszawa

Myślisz o kursie, który zrobi z Ciebie profesjonalnego kierowcę i zastanawiasz się, jakie są koszty takich zajęć? Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości. W naszej szkole jazdy w Warszawie odbędziesz kurs już za 3100 złotych brutto. W kwocie tej zawiera się 30 godzin lekcji teoretycznych oraz drugie tyle praktycznych. Mówimy tu więc o dokładnie 60 godzinach rzetelnego i drobiazgowego przygotowania, które pozwolą Ci odpowiednio zaprezentować swoje umiejętności na egzaminie państwowym. Jeśli zdecydujesz się na wariant rozszerzony (dodatkowe 10 godzin), zapłacisz jedynie 4000 złotych brutto. W przypadku jazd doszkalających, cena za godzinę wynosi natomiast 120-130 złotych, w zależności od wybranej opcji.

Nasza szkoła nauki jazdy proponuje przystępne ceny, które nie tyczą się jednak wyłącznie kursu na prawo jazdy kat. B. i kurs kat. A. Kursanci decydujący się na skorzystanie z naszej oferty mogą zrobić badania lekarskie już za 200 złotych! Dołożymy wszelkich starań, żeby sprawić, że proces wypełniania formalności był w głównej mierze krótki i nieskomplikowany – szybkie, tanie i jednorazowe badanie pozwoli Ci niemalże od razu rozpocząć naukę jazdy w naszej szkole: w mgnieniu oka przejdziesz od teorii do praktyki, a potem stawisz się na egzamin.

Czy istnieje możliwość zdobycia prawa jazdy w Warszawie w przystępnej cenie?

Oczywiście! W OSK Warszawa Lejdis & Gentelman staramy się maksymalnie ciąć dodatkowe koszty, dlatego realizując u nas kurs prawa jazdy badania lekarskie zrobią Państwo w cenie 200zł. Kursanci bardzo często decydują się też na tanie jazdy doszkalające, dzięki którym otrzymują dodatkowy zastrzyk pewności siebie i gwarancję, że w trakcie egzaminu praktycznego wszystkie manewry uda się wykonać sprawnie i bezproblemowo.

Pełna cena za kurs w naszej szkole uzależniona jest od wybranego sposobu przeprowadzenia zajęć z teorii (stacjonarnie, czy e-learningowo), czasu przeznaczonego na zajęcia praktyczne (tryb standardowy, ekspresowy, VIP, rozszerzony) oraz języka prowadzenia zajęć (w języku angielskim, czy w języku polskim). Umiemy dostosować się do Twoich potrzeb i zaproponujemy Ci cenę adekwatną do opcji, na które się zdecydujesz.

Wstępny zapis na kurs może odbyć się za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie lub poczty e-mail. Więcej informacji udzielamy również telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nowoczesna flota pojazdów, którą dysponujemy, jest zawsze gotowa do przyjęcia nowych kursantów i zapewnienia im wyczerpującego treningu na profesjonalnym placu manewrowym i w warunkach miejskich.