Płatności dokonujemy na poniższy numer rachunku bankowego

Bank Millennium 58 1160 2202 0000 0003 1358 4173

Szkoła nauki jazdy dla Pań i Panów

Nie wiesz, gdzie szybko i skutecznie odbędziesz kurs na prawo jazdy w Warszawie? Zapraszamy do nas! W szkole dla kierowców Lejdis & Gentlemen poznasz teorię, a także przećwiczysz swoje praktyczne umiejętności poruszania się pojazdem osobowym lub motocyklem. Szkolenia realizujemy na terenie całej Warszawy i okolic – zapraszamy osoby z dzielnic, takich jak Praga Północ, Tarchomin, Targówek, Bródno czy Białołęka. Umożliwiamy umówienie się na w dogodnej dla kursanta lokalizacji, np. w okolicy szkoły, mieszkania czy zakładu pracy. Nasza doświadczona kadra korzysta z nowoczesnych metod szkolenia, dzięki czemu każdy z instruktorów dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji kursanta. Z nami zgłębisz tajniki bezpiecznego poruszania się po drodze i przygotujesz się do egzaminu w wesołej, bezstresowej atmosferze!

Kurs na prawo jazdy w Warszawie – zdaj egzamin za pierwszym razem

Niezależnie od tego, czy marzysz o zrobieniu upragnionego prawa jazdy, czy dawno nie kierowałeś samochodem i potrzebujesz jedynie się doszkolić, szkoła dla kierowców Lejdis & Gentlemen pozwoli Ci pewnie poczuć się za kierownicą. Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem z uwagi na atrakcyjne ceny oraz duży wybór uprawnień. Organizujemy szkolenia na pojazdy kat. A, A2, A1 i B. Prowadzimy szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim, dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać także obcokrajowcy. Dla niecierpliwych kursantów, którzy chcą przystąpić do egzaminu państwowego szybciej, oferujemy przyspieszony kurs prawa jazdy, składający się z 40 godzin lekcyjnych.

Kurs nauki jazdy – ceny już od 2200 zł

Zastanawiasz się, jakie są koszty takich zajęć? W naszej warszawskiej szkole dla kierowców odbędziesz kurs na prawo jazdy już za 2200 złotych brutto. W kwocie tej zawiera się 30 godzin lekcji teoretycznych oraz drugie tyle praktycznych. Kursanci decydujący się na skorzystanie z naszej oferty mogą zrobić badania lekarskie za jedyne 100 złotych! Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferujemy możliwość zrealizowania części teoretycznej kursu całkowicie zdalnie, metodą e-learningową. Jeśli zdecydujesz się na wariant rozszerzony (dodatkowe 40 godzin), zapłacisz jedynie 2900 złotych brutto. W przypadku jazd doszkalających, cena za godzinę wynosi natomiast 80 złotych.

Lejdis & Gentleman – szkoła jazdy w Warszawie

Pracujesz lub studiujesz dziennie? W szkole Lejdis & Gentleman masz możliwość odbycia kursu w godzinach wieczornych (do 22), a także w trybie weekendowym. Chcesz poćwiczyć konkretny manewr albo przetestować swoje umiejętności na dzień przed egzaminem? Nic nie stoi na przeszkodzie. Dzięki dodatkowym godzinom doszkalającym egzamin będzie czystą formalnością. Skorzystaj z oferty szkoły jazdy w Warszawie już dziś i dołącz do grona zadowolonych kierowców!