Płatności dokonujemy na poniższy numer rachunku bankowego

Bank Millennium 58 1160 2202 0000 0003 1358 4173

Szkoła nauki jazdy dla Pań i Panów

Jeśli planujesz zdobyć upragnione prawo jazdy i szukasz odpowiedniego szkolenia, wybierz Szkołę Nauki Jazdy LEJDIS & GENTLEMAN. Nasze szkolenia realizujemy na terenie całej Warszawy i okolic – Warszawa Praga Północ, Warszawa Bródno, Warszawa Targówek, Warszawa Trachomin, Warszawa Białołęka. Z naszymi kursantami spotykamy się w dogodnej lokalizacji, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Naszym priorytetem jest właściwe przygotowanie kursantów pod względem praktycznym i merytorycznym do jazdy samochodem kategorii B, motocyklem lub motorowerem kategorii A.

Zdaj z nami egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

Wraz ze zdobyciem cennych umiejętności do kierowania pojazdem, przygotujemy Ciebie również do zdania egzaminu na prawo jazdy – pozyskasz wiedzę z zakresu ruchu drogowego, dowiesz się jak postępować w razie wypadku drogowego oraz zapoznamy Ciebie z kryteriami oceny obowiązującymi na egzaminie państwowym. Egzamin na prawo jazdy wiąże się również z załatwieniem formalności – jeżeli będziesz uczestniczył w naszych szkoleniach, wszystko załatwimy za Ciebie! Aby lepiej przygotować się do egzaminu, jazdy odbywają się w rejonach tras egzaminacyjnych Targówek (Bródno).

Kurs nauki jazdy kategorii B już od 2200 zł

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych kursantów, dlatego ośrodek szkolenia kierowców LEJDIS & GENTELMEN, daje możliwość zrealizowania części teoretycznej kursu, w formie zajęć e-learningowych lub stacjonarnie (również w języku angielskim). Jeżeli szczególnie zależy Ci zrealizowaniu kursu w szybszym terminie, istnieje również możliwość zrealizowania kursu w trybie ekspresowym.

W naszej szkole instruktorzy mają świetne podejście do nauki przyszłych kierowców, dzięki czemu nauka jazdy przebiega w bardzo dobrej atmosferze. Zwracamy szczególną uwagę na umiejętności praktyczne i gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Jeżeli przed egzaminem chciałbyś przećwiczyć konkretny manewr, lub po prostu doszlifować swoje umiejętności, możesz zdecydować się na jazdy doszkalające, dzięki czemu egzamin praktyczny będzie tylko formalnością.

Szkoła jazdy Lejdis & Gentelmen w Warszawie

Nauka jazdy to nie tylko zdobycie kolejnych umiejętności, ale również inwestycja w przyszłość. Wiele stanowisk pracy wymaga mobliności, której nie jesteś w stanie osiągnąć środkami komunikacji miejskiej. Zdobądź praktyczne umiejętności, niezależność i większą pewność siebie. Zajęcia odbywają się w dogodnym terminie, instruktorzy są do dyspozycji nawet do godziny 22:00, dzięki czemu szkolenie nie będzie kolidowało z Twoimi obowiązkami. Postaw na sprawdzoną szkołę nauki jazdy w Warszawie, która wciąż pozyskuje pozytywne opinie od naszych kursantów. Zasil grono kierowców już dziś!