Płatności dokonujemy na poniższy numer rachunku bankowego

Bank Millennium 58 1160 2202 0000 0003 1358 4173

Kurs nauki jazdy – ceny już od 2300 zł

Zastanawiasz się, jakie są koszty takich zajęć? W naszej warszawskiej szkole dla kierowców odbędziesz kurs na prawo jazdy już za 2300 złotych brutto. W kwocie tej zawiera się 30 godzin lekcji teoretycznych oraz drugie tyle praktycznych. Kursanci decydujący się na skorzystanie z naszej oferty mogą zrobić badania lekarskie za 200 złotych! Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferujemy możliwość zrealizowania części teoretycznej kursu całkowicie zdalnie, metodą e-learningową. Jeśli zdecydujesz się na wariant rozszerzony (dodatkowe 10 godzin), zapłacisz jedynie 3000 złotych brutto. W przypadku jazd doszkalających, cena za godzinę wynosi natomiast 90 złotych.

Czy istnieje możliwość zdobycia prawa jazdy w Warszawie w przystępnej cenie?

Oczywiście! W naszej szkole jazdy staramy się maksymalnie ciąć dodatkowe koszty, dlatego realizując u nas kurs prawa jazdy badania lekarskie zrobią Państwo w cenie 100zł. Cena jest za kurs uzależniona jest od wybranego sposobu przeprowadzenia zajęć z teorii (stacjonarnie, czy e-learningowo), czasu przeznaczonego na zajęcia praktyczne (tryb standardowy, ekspresowy, VIP, rozszerzony) oraz języka prowadzenia zajęć (w języku angielskim, czy w języku polskim).

Wstępny zapis na kurs może odbyć za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie lub poczty e mail. Więcej informacji udzielamy również telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Lejdis & Gentleman – szkoła jazdy w Warszawie

Pracujesz lub studiujesz dziennie? W szkole Lejdis & Gentleman masz możliwość odbycia kursu w godzinach wieczornych (do 22), a także w trybie weekendowym. Chcesz poćwiczyć konkretny manewr albo przetestować swoje umiejętności na dzień przed egzaminem? Nic nie stoi na przeszkodzie. Dzięki dodatkowym godzinom doszkalającym egzamin będzie czystą formalnością. Skorzystaj z oferty szkoły jazdy w Warszawie już dziś i dołącz do grona zadowolonych kierowców!