Szkoła nauki jazdy Bemowo Bielany

Planujesz zdobyć uprawnienia i wcześniej chcesz odbyć kurs na prawo jazdy kategorii A i kurs prawa jazdy  kategorii B? Ośrodek szkolenia kierowców Lejdis & Gentlemen zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą. Umożliwiamy odbycie teoretycznej części zarówno stacjonarnie, jak i całkowicie zdalne. W trakcie zajęć praktycznych odbiór kursanta jest możliwy z dogodnej dla niego lokalizacji. Dzięki temu, mieszkając przykładowo w Bemowie, nie będziesz musiał przyjeżdżać do naszej siedziby, jeśli zdecydujesz się na jazdy doszkalające. Gwarantujemy oszczędność czasu i elastyczne godziny nauki dopasowane do trybu dnia.

Niezależnie od tego, czy chcesz u nas zrobić kurs prawa jazdy od A do Z, czy tylko wykupić nauki doszkalające przed egzaminem, możesz liczyć na fachową i rzeczową pomoc oraz przyjazną atmosferę. Kadra instruktorów ma chęci do dzielenia się doświadczeniem z przyszłymi kierowcami. Ich nowoczesne metody nauczania ułatwiają przyswajanie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności przez kursantów. Dołącz do grona zadowolonych kierowców!

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może masz dodatkowe pytania? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.