Jazdy doszkalające Warszawa Bemowo, Bielany, Białołęka i inne

  • Gwarantujemy jazdy doszkalające z doświadczonymi instruktorami po trasach egzaminacyjnych oraz przećwiczenie wszystkich manewrów jak na egzaminie państwowym
  • Zapewniamy elastyczne godziny jazd
  • Posiadamy samochody dokładnie takie same, jakie są na egzaminie państwowym w WORD
  • Cena za godzinę – 120 zł w przypadku samochodu ze skrzynią manualną
  • Cena za godzinę – 130 zł w przypadku samochodu ze skrzynią automatyczną
  • Rezerwacja pod numerem 662 118 900

Jazdy doszkalające Legionowo, Targówek, Bródno, Tarchomin

Nasz ośrodek nauki jazdy ma swoje siedziby w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy. Realizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz kategorii A, które skutecznie przygotowują naszych kursantów do zdania egzaminu państwowego w takich miejscowościach jak Praga Północ, Żoliborz, Bemowo, Bielany i inne. Kurs dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. W odpowiedzi na oczekiwania naszych kursantów uruchomiliśmy możliwość realizowania kursów teoretycznych przez internet, w dogodnych terminach bez konieczności wychodzenia z domu oraz standardowo w kilku lokalizacjach stacjonarnie:

Nauka jazdy na trasach egzaminacyjnych Bemowo, Bielany

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności, a naszym priorytetem jest Państwa komfort i satysfakcja z osiągniętych rezultatów podczas nauki jazdy i dobra atmosfera podczas zajęć. Planując zajęcia praktyczne uwzględniamy trasy egzaminacyjne Targówek (Bródno), dzięki czemu możesz przygotować się na praktycznie każdą ewentualność podczas egzaminu państwowego WORD.

Jazdy doszkalające są realizowane na terenie całej Warszawy i okolic, między innymi z uwzględnieniem dzielnic Warszawa Praga Północ, Warszawa Bródno, Warszawa Targówek, Warszawa Tarchomin, Warszawa Białołęka, Warszawa Żoliborz. Staramy się uzgadniać miejsce i godzinę spotkania z kursantami w dogodnych lokalizacjach i terminach, dzięki czemu niezależnie od Twojego planu dnia, zawsze jesteś w stanie wygospodarować czas na naukę jazdy lub jazdy doszkalające.

Jazdy doszkalające w Lejdis & Gentelman Warszawa

Nasza szkoła jazdy Warszawa Lejdis & Gentelmen prowadzi szkolenia oraz jazdy doszkalające przez cały rok. Staramy się szkolić przyszłych kierowców tak, aby posiadali umiejętności zapanowania nad pojazdem w każdych warunkach pogodowych. Dobre opinie naszych kursantów mówią same za siebie – w naszych kursach uczestniczy wiele osób z polecenia.

W swoim zespole mamy wielu uzdolnionych instruktorów, którzy potrafią przekazać w wiedzę w przystępny sposób, a jednocześnie mają wielkie pokłady cierpliwości i dobrego poczucia humoru. Dlatego jazdy doszkalające w naszej szkole stają się prawdziwą przyjemnością i miłą formą spędzania czasu w