Kurs prawa jazdy kat. A warszawa

————–

Chcesz móc bezpiecznie poruszać się po drogach na dwóch kółkach? Zdecyduj się na prawo jazdy kat. A Warszawa! W ramach uprawnień będziesz mógł jeździć:

  • motocyklem (wszystkie motocykle);
  • motorowerem oraz czterokołowcem lekkim.

Minimalny wymagany wiek do kierowania pojazdami określonymi dla kat. A wynosi 24 lata lub 20 lat jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kat. A2.

Kurs kat. A Warszawa możesz rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku.

Prawo jazdy kat. A Warszawa – co musisz wiedzieć?

Bezpieczna jazda motocyklem to priorytetowa umiejętność, którą każdy motocyklista powinien opanować. Prawidłowe przekazywanie wiedzy w szkole jazdy ma kluczowe znaczenie dla edukacji nowych kierowców motocykli. To właśnie dlatego decydując się na prawo jazdy na motor Warszawa, warto wybrać szkołę, która posiada doświadczenie i wiele pozytywnych opinii. Lejdis&Gentleman – szkoła jazdy Warszawa zapewniamy profesjonalizm i komfortowe warunki przeprowadzanych kursów. W ramach szkolenia jeździmy na motocyklach BMW G310R oraz Yamaha MT-07. Są to modele identyczne do tych, z jakimi do czynienia będziesz mieć na egzaminie państwowym. Dzięki temu dobrze oswoisz się z jazdą na nich i poznasz ich budowę.

Nauka jazdy motocyklem Warszawa – gdzie odbywają się jazdy i kurs teoretyczny? 

Zapraszamy na kurs nauki jazdy motocyklem Warszawa zarówno w systemie dni powszednich jak i weekendowym. Nasza kadra to osoby z doświadczeniem i uprawnieniami egzaminatora. Działamy zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami, dlatego od 1 stycznia 2015 r. stacjonarne wykłady z teorii nie są obowiązkowe. Nie oznacza to jednak, że nie otrzymasz od nas kompletu materiałów wspomagających samodzielną naukę w domu. W ramach kursu teoretycznego obowiązują Cię jednak obowiązkowe zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej, które odbywają się w jednym z naszych biur.

Praktyczne kursy prawo jazdy Warszawa, rozpoczynają się od jazd na placu manewrowym – Na zajęcia teoretyczne zapraszamy do dzielnicy Bródno ul. Kondratowicza 25, Targówek ul. Barkocińska 6 lok.104, lub ul. Światowida 49 Galeria Światowida lok. 18, a także poprzez internet (e-learning).

Prawo jazdy motocykl Warszawa – postaw na elastyczność

Mieszkając w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa, każdy z nas może mieć problem z dopasowaniem godzin kursu na prawo jazdy. To właśnie dlatego postawiliśmy na elastyczność. Oferujemy zarówno wygodną formę zapisów, jak i możliwość uczestniczenia w jazdach w godzinach popołudniowych, a także w weekendy. Aby dołączyć do grupy kursantów, wystarczy, że skontaktujesz się z nami osobiście poprzez wizytę w biurze, telefonicznie lub wypełniając formularz. Oprócz kursu przygotowującego do poruszania się po drogach motocyklem oferujemy także: