Kursy prawa jazdy w Warszawie

————–

KURS KATegorii "B" [ 2750ZŁ ]

KURS KATegorii "a, a2, a1" [ 2300ZŁ]

Jeśli szukasz najlepszego ośrodka szkoleniowego dla kierowców, to zapoznaj się z naszą ofertą. Działamy na terenie Warszawy, gdzie organizujemy kursy prawa jazdy. Tym, co nas wyróżnia na tle innych placówek, jest indywidualne podejście do każdego kursanta. Dbamy o to, aby zajęcia w salach oraz w samochodach odbywały się w przyjemnej atmosferze. Ma ona istotny wpływ na tempo i jakość przyswajania wiedzy zarówno na egzamin teoretyczny, jak i praktyczny. Przekonaj się o tym we własnym zakresie i zacznij jeździć z Lejdis-Gentlmans!

Gdzie uczyć się na prawo jazdy — wysoka zdawalność w Warszawie

Miarą sukcesu naszego ośrodka są egzaminy zdane za pierwszym razem. Zauważ, że mamy wieloletnie doświadczenie w uczeniu osób ubiegających się o prawo jazdy. Wśród naszych instruktorów wielu zdobyło uprawnienia egzaminatora. Dzięki nim mogą rzetelnie i kompleksowo przygotować Cię do egzaminu praktycznego. Zapewniamy także pełny dostęp do materiałów na zajęcia teoretyczne. Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem naszej szkoły, jest odnotowana wysoka zdawalność.

Ofertę kursów kierujemy do:

  • osób fizycznych,
  • firm,
  • urzędów,
  • i innych podmiotów z Warszawy.

W ramach kursu na prawo jazdy kształcimy także kierowców zawodowych. Zainteresowany? Zapisz się na dopasowany do Twoich potrzeb rodzaj zajęć teoretycznych i praktycznych!

Jak zapisać się na kurs prawa jazdy w Lejdis-Gentelmans?

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób mających prawo jazdy, to wykonaj pierwszy krok i zarejestruj się w OSK. Możesz to zrobić za pomocą formularza on-line lub telefonicznie. Na tym etapie powinieneś uzyskać z miejskiego wydziału komunikacji swój numer PKK. Jest to obowiązkowy profil kandydata na kierowcę i musisz go mieć, przystępując do kursu teoretycznego. Poza tym przejdziesz badania lekarskie w ośrodku tzw. medycyny pracy. Na ich podstawie otrzymasz orzeczenie o zdolności do prowadzenia pojazdów.

Dla Twojej wygody proponujemy ci wybór rodzaju zajęć teoretycznych na prawo jazdy. Kurs na prawo jazdy możesz zaliczyć stacjonarnie w Warszawie lub zdalnie np. w domu na platformie e-learningowej. Pamiętaj, że obie te formy gwarantują taki sam poziom edukacji. Zdecyduj, który wariant jest dla Ciebie najlepszy.

Do praktycznej nauki kierowania pojazdem przystąpisz w towarzystwie instruktora z wieloletnim stażem. To osoba godna zaufania, która pokaże Ci jak prawidłowo prowadzić auto lub motor na trasie egzaminacyjnej. Co najważniejsze odbędzie się to w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku dla kursanta.

Kursy prawa jazdy kategoria A i kategoria B — przyjemna nauka jazdy

W naszym ośrodku dbamy o rozwój oferty w sposób zgodny z oczekiwaniami rynku. Z tego powodu wprowadzona do szkoły nauka jazdy online. Decyzja ta jest podyktowana przede wszystkim indywidualnymi potrzebami Klientów. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu mogą oni przystąpić do nauki o dowolnej porze dnia. Podobnie jak na zajęciach stacjonarnych gwarantujemy profesjonalne podejście. Po zakończeniu edukacji będziesz doskonale przygotowany na egzamin państwowy.

Z nami zdasz na prawo jazdy kategorii:

  • prawo jazdy kat. A, A1, A2, AM – uprawnienia na motocykl, motorower oraz lekki czterokołowiec.
  • prawo jazdy kat. B, B1 – możliwość prowadzenia samochodu do 3,5 t, czterokołowca (dużego quada), oraz pojazdu AM.

Nauka jazdy odbywa się w samochodach egzaminacyjnych marki Hyundai. Podlegają one okresowym kontrolom technicznym i zostają regularnie poddane serwisowaniu. Dzięki temu są bezawaryjne i komfortowo jeździ się nimi po Warszawie w trakcie kursu.

Mamy również propozycję jazdy w Warszawie dla osób, które mają już egzamin zdany, posiadają prawo jazdy, ale chciałyby wykupić tzw. jazdy doszkalające. Dodatkowe godziny za kierownicą pod bacznym okiem instruktora z wieloletnim stażem pomogą:

  • nabrać pewności siebie,
  • poprawić sprawność w wykonywaniu manewrów np. parkowaniu,
  • nauczyć się radzić sobie w korkach i trudnych sytuacjach drogowych.

Ośrodek szkolenia kierowców zaprasza do szkoły nauki na kurs prawa jazdy Lejdis-Gentlemans! Jesteśmy skuteczni, elastyczni oraz dobrze przygotowani do kształcenia kierowców. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś.

Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 26 ocen