Kursy prawa jazdy Warszawa

————–

KURS KATegorii "B" [ 3300ZŁ ]

KURS KATegorii "a, a2, a1" [ 2600ZŁ]

Szukasz najlepszego ośrodka szkoleniowego oferującego kursy prawo jazdy Warszawa? Zapoznaj się z naszą ofertą! Działamy na terenie Warszawy, gdzie organizujemy kursy i jazdy doszkalające. Tym, co nas wyróżnia na tle innych placówek, jest indywidualne podejście do każdego kursanta. Dbamy o to, aby zajęcia w salach oraz w samochodach odbywały się w przyjemnej atmosferze. Ma ona istotny wpływ na tempo i jakość przyswajania wiedzy zarówno na egzamin teoretyczny, jak i praktyczny. Przekonaj się o tym we własnym zakresie i zacznij jeździć z Lejdis&Gentlemans!

Kursy prawo jazdy Warszawa – jaką szkołą wybrać? 

Miarą sukcesu naszego ośrodka są egzaminy zdane za pierwszym razem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uczeniu osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A i B. Wśród naszych instruktorów wielu zdobyło uprawnienia egzaminatora. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelne i kompleksowe przygotowanie do egzaminu praktycznego. Zapewniamy pełny dostęp do materiałów na zajęcia teoretyczne. Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem naszej szkoły, jest odnotowana wysoka zdawalność.

Ofertę kursów kierujemy do:

  • osób fizycznych,
  • firm,
  • urzędów,
  • i innych podmiotów z Warszawy.

W naszej ofercie znajdziesz także kursy doszkalające dla kierowców zawodowych. Zainteresowany? Zapisz się na dopasowany do Twoich potrzeb rodzaj zajęć teoretycznych i praktycznych!

Zapisy na prawo jazdy Warszawa w Lejdis&Gentlemans

Chcesz dołączyć do grona osób mających prawo jazdy? Wykonaj pierwszy krok i zarejestruj się w OSK. Możesz to zrobić za pomocą formularza on-line, osobiście w jednym z naszych biur lub telefonicznie. Następnie należy przejść badania lekarskie w ośrodku tzw. medycyny pracy. Istnieje możliwość wykonania badań lekarskich u nas w szkole.  Na ich podstawie otrzymasz orzeczenie o zdolności do prowadzenia pojazdów.

Ostatnim już krokiem jest uzyskanie Na tym etapie powinieneś uzyskać z miejskiego wydziału komunikacji swój numeru PKK. Jest to obowiązkowy profil kandydata na kierowcę i musisz go mieć, przystępując do kursu.u teoretycznego. Poza tym przejdziesz badania lekarskie w ośrodku tzw. medycyny pracy. Istnieje możliwość wykonania badań lekarskich u nas w szkole.  Na ich podstawie otrzymasz orzeczenie o zdolności do prowadzenia pojazdów.

Dla Twojej wygody proponujemy ci wybór rodzaju zajęć teoretycznych na prawo jazdy. Kursy prawo jazdy Warszawa możesz odbywać stacjonarnie w Warszawie lub zdalnie np. w domu na platformie e-learningowej. Pamiętaj, że obie te formy gwarantują taki sam poziom edukacji. Zdecyduj, który wariant jest dla Ciebie najlepszy.

Do praktycznej nauki kierowania pojazdem przystąpisz w towarzystwie instruktora z wieloletnim stażem. To osoba godna zaufania, która pokaże Ci jak prawidłowo prowadzić auto lub motocykl na trasie egzaminacyjnej. Co najważniejsze odbędzie się to w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku dla kursanta.

Kursy prawa jazdy Warszawa kategoria A i kategoria B – przyjemna nauka jazdy

W naszym ośrodku dbamy o rozwój oferty w sposób zgodny z oczekiwaniami rynku. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty możliwość odbycia praktycznego kursu nauki jazdy online. Decyzja ta jest podyktowana przede wszystkim indywidualnymi potrzebami Klientów. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu mogą oni przystąpić do nauki o dowolnej porze dnia. Podobnie jak na zajęciach stacjonarnych gwarantujemy profesjonalne podejście. Po zakończeniu edukacji będziesz doskonale przygotowany na egzamin państwowy.

Szkoła jazdy Warszawa Lejdis&Gentleman oferuje kursy:

Nauka jazdy odbywa się w samochodach egzaminacyjnych marki Hyundai. Podlegają one okresowym kontrolom technicznym i zostają regularnie poddane serwisowaniu. Dzięki temu są bezawaryjne i komfortowo jeździ się nimi po Warszawie w trakcie kursu. Przeprowadzamy także kursy na samochodach z automatyczną skrzynią biegów.

Mamy również propozycję jazdy w Warszawie dla osób, które mają już egzamin zdany, posiadają prawo jazdy, ale chciałyby wykupić tzw. jazdy doszkalające. Dodatkowe godziny za kierownicą pod bacznym okiem instruktora z wieloletnim stażem pomogą:

  • nabrać pewności siebie,
  • poprawić sprawność w wykonywaniu manewrów np. parkowaniu,
  • nauczyć się radzić sobie w korkach i trudnych sytuacjach drogowych.

Ośrodek szkolenia kierowców zaprasza do szkoły nauki na kurs prawa jazdy Lejdis&Gentlemans! Jesteśmy skuteczni, elastyczni oraz dobrze przygotowani do kształcenia kierowców. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś.

Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 26 ocen