oferta kursów nauki jazdy w warszawie

————–

KURS KAT. "B" [ 2300ZŁ ]

KURS KAT. "a, a2, a1" [ 1900ZŁ ]

PRAWO JAZDY - KATEGORIA "B"

————–

PRAWO JAZDY  – KATEGORIA “B” – KURS PODSTAWOWY

WSZYSTKIE NASZE POJAZDY Z 2020R SĄ TAKIE SAME JAK NA EGZAMINIE PAŃSTWOWYM

W cenie kursant otrzymuje od Ośrodka Szkolenia Kierowców LEJDIS & GENTLEMAN:

  • 30 godz. zajęć teoretycznych, podczas których m.in. przekażemy nie tylko wiedzę z przepisów ruchu drogowego, ale również zasady postępowania w razie uczestnictwa w wypadku drogowym z ćwiczeniami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy. Kursant pozna również zadania i kryteria oceny obowiązujące na egzaminie państwowym.
  • 30 godz. zajęć praktycznych, podczas których m.in. zapoznamy z techniką jazdy, skuteczną metodą pokonywania manewrów oraz nauczymy umiejętności i zachowań, które umożliwią bezpieczne kierowanie samochodem. Do dyspozycji kursanta mamy pojazdy egzaminacyjne HYUNDAI i20 jak i zarówno pełno wymiarowe place manewrowe.
  • Pomoc we wszelkich sprawach związanych z dokumentacją.
  • Najważniejsze – bezpieczeństwo i profesjonalne szkolenie.

Zapraszamy na kursy weekendowe.  Kadra z uprawnieniami egzaminatora.

Od 1 stycznia 2015 r. weszła w życie ustawa o możliwości zdawania teorii bez wcześniejszego ukończonego kursu – jeżeli kandydat na prawo jazdy uzyskał już wynik pozytywny części teoretycznej egzaminu państwowego to jest zwolniony z części teoretycznej szkolenia na prawo jazdy. Czyli można najpierw iść na egzamin (przygotowywać się samemu), a dopiero potem wybrać szkołę jazdy i zapisać się na szkolenie praktyczne. Usunięto również zapis o terminowości teorii. Do tej pory teoria była ważna przez sześć miesięcy od jej zdania, teraz natomiast zdana teoria będzie bezterminowa.

KURS KATEGORIA “B” – ROZSZERZONY

30h teorii ( po 45 minut) , 40h praktyki ( 60 minut ), szkolenie z pierwszei pomocy przedmedycznej, książka+ testy, egzamin wewnwtrzny teoretyczny ( nieograniczona ilość podejść) i egzamin wewnętrzny praktyczny ( jedno podejście )

KURS KATEGORIA “B” – VIP

30h teorii ( po 45 minut ) wykłady prowadzone są indywidualnie z kursantem, 30h praktyki ( 60 minut ) z dojazdem w skazane miejsce na terenie Warszawy, jazdy do 22.00, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, książka + testy, egzamin wewnętrzny teoretyczny ( nieograniczona ilość podejść ) i egzamin praktyczny (jedno podejście). Jest  to kurs dla osób które nie chcą uczestniczyć w wykładach grupowych, a wolą zajęcia indywidualne z wykładowcą, a jazdy chciały by zaczynać i kończyć w wskazanym miejscu na terenie Warszawy.

WARUNKI DO SPEŁNIENIA PRZEZ KANDYDATA na kierowcę kategorii B zgodnie z Dziennikiem Ustaw Nr 217

  • kandydat może rozpocząć kurs nauki jazdy, kiedy będzie miał: 17 lat 9 miesięcy
  • pisemną zgodę rodziców lub opiekunów, jeśli nie ukończył 18 lat
  • aktualne badania lekarskie (możliwość wykonania niezbędnych badań przez naszego lekarza)

NAJLEPSI INSTRUKTORZY NAUKI JAZDY W WARSZAWIE

Wiemy, że tylko z dobrym instruktorem nauczysz się swobodnie poruszać w miejskiej dżungli. Zapewnienie Ci komfortu psychicznego podczas nauki jazdy to Nasze motto. Nie krzyczymy – tłumaczymy. Nauka z nami to czysta przyjemność! 🙂

ODPOWIEDNIE SAMOCHODY DO NAUKI JAZDY W WARSZAWIE

Przekazujemy do dyspozycji kursantów, nowe i w pełni ubezpieczone samochody HYUNDAI i20 (identyczne auta jak na egzaminie państwowym).

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ JAZDY I KURS Z WIEDZY TEORETYCZNEJ?

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, spotkania z kursantami odbywają się w dogodnych dla nich miejscach, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Jazdy odbywają się w rejonach tras egzaminacyjnych Targówek (Bródno).

Na zajęcia teoretyczne zapraszamy do dzielnicy Bródno ul. Kondratowicza 25 ,Targówek  ul. Barkocińska 6 lok.101,  lub ul. Światowida 49
Galeria Światowida lok. 18, a także poprzez internet (e-learning).

NOWOŚĆ!

Prowadzimy nabór na wykłady z teorii  metodą e-learningu.

Plusy: oszczędność czasu, elastyczne godziny nauki.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy wykładów.

KURS NA PRAWO JAZDY - KATEGORIA "A"

————–

PRAWO JAZDY KATEGORII A UPRAWNIA DO KIEROWANIA:

  • motocyklem (wszystkie motocykle);
  • motorowerem oraz czterokołowcem lekkim.

Minimalny wymagany wiek do kierowania pojazdami określonymi dla kat. A wynosi 24 lata lub 20 lat jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kat. A2.

Kurs na prawo jazdy kat. A można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku.

NASZE MOTOCYKLE DO NAUKI JAZDY W WARSZAWIE

W ramach szkolenia jeździmy na motocyklach Suzuki Gladius SFV 650 oraz Yamaha MT-07 (identyczne auta jak na egzaminie państwowym).

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ JAZDY I KURS Z TEORII?

Zapraszamy na kurs w sytemie weekendowym. Kadra z uprawnieniami egzaminatora. Od 1 stycznia 2015 r. obowiązuje ustawa dzięki, której wykłady z teorii nie są obowiązkowe. Zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej są jedynymi obowiązkowymi zajęciami. Rozpoczęcie jazd odbywa się na placu manewrowym – Na zajęcia teoretyczne zapraszamy do dzielnicy Bródno ul. Kondratowicza 25, Targówek ul. Barkocińska 6 lok.104,  lub ul. Światowida 49 Galeria Światowida lok. 32A, a także poprzez internet (e-learning).

ELASTYCZNA FORMA ZAPISÓW NA KURS NAUKI JAZDY W WARSZAWIE

Zapisać się na kurs można w biurze, telefonicznie lub wypełniając formularz

Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 26 ocen