Nauka jazdy Targówek - Kurs prawa jazdy w Targówku

Myślisz o tym, aby jak najszybciej odbyć kurs na prawo jazdy? Szkoła dla kierowców Lejdis & Gentlemen zlokalizowana przy ul. Barkocińskiej 6 lok. 101 w Warszawie (Targówek) to miejsce dla Ciebie. Otrzymasz tu profesjonalne materiały szkoleniowe, które pomogą Ci zdać egzamin i cieszyć się upragnionym dokumentem. Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w regionie, która oferuje kurs w formie e-learningu – bez wychodzenia z domu! Co więcej, niezbędne badania lekarskie wykonasz u nas za jedyne 200 złotych.

Nauka prawa jazdy na Targówku oferuje ponadto jazdy doszkalające i lekcje dla osób w każdym wieku. Z nami przećwiczysz wszystkie zadania egzaminacyjne, dzięki czemu z pewnością nie zostaniesz zaskoczony przez egzaminatora! Posiadasz już odpowiednie uprawnienia, ale dawno nie kierowałeś samochodem? Nasza kadra instruktorów kategorii B, korzystająca z nowoczesnych metod szkolenia, pomoże Ci na nowo oswoić się z pojazdem. Studiującym i pracującym kursantom umożliwiamy także naukę w trybie weekendowym lub wieczorowym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą już dziś.

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może masz dodatkowe pytania? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.