O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców Lejdis&Gentleman to szkoła z wieloletnim doświadczeniem. Od tamtej pory stale się dla Państwa rozwijamy. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych Kursantów oraz sukces i wiemy, że kluczem do tego sukcesu jest pełen profesjonalizm naszych Instruktorów, cierpliwość oraz poczucie humoru. Przygotowujemy do egzaminów państwowych z należytą starannością.

Prowadzimy zajęcia w formie stacjonarnej, zarówno wieczorowej, jak i weekendowej oraz w formie e-learningu.

Posiadamy dokładnie takie samej pojazdy jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego dzięki czemu mają Państwo pewność zdawania egzaminu państwowego na pojeździe, który jest już Państwu dobrze znany. Do dyspozycji naszych Kursantów mamy również własny plac manewrowy.

Szkoła nauki jazdy dla Pań i Panów

Nie wiesz, gdzie szybko i skutecznie odbędziesz kurs na prawo jazdy w Warszawie? Zapraszamy do nas! W szkole dla kierowców Lejdis & Gentlemen poznasz teorię, a także przećwiczysz swoje praktyczne umiejętności poruszania się pojazdem osobowym lub motocyklem. Szkolenia realizujemy na terenie całej Warszawy i okolic – zapraszamy osoby z dzielnic, takich jak Bemowo Bielany, Legionowo, Praga Północ, Tarchomin, Targówek, Bródno czy Białołęka. Umożliwiamy umówienie się na w dogodnej dla kursanta lokalizacji, np. w okolicy szkoły, mieszkania czy zakładu pracy. Nasza doświadczona kadra korzysta z nowoczesnych metod szkolenia, dzięki czemu każdy z instruktorów dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji kursanta. Z nami zgłębisz tajniki bezpiecznego poruszania się po drodze i przygotujesz się do egzaminu w wesołej, bezstresowej atmosferze! Ceny możesz sprawdzić tutaj 🠒 Kurs prawa jazdy w Warszawie cena

Kurs na prawo jazdy w Warszawie – zdaj egzamin za pierwszym razem

Niezależnie od tego, czy marzysz o zrobieniu upragnionego prawa jazdy, czy dawno nie kierowałeś samochodem i potrzebujesz jedynie się doszkolić, szkoła dla kierowców Lejdis & Gentlemen pozwoli Ci pewnie poczuć się za kierownicą. Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem z uwagi na atrakcyjne ceny oraz duży wybór uprawnień. Organizujemy szkolenia na pojazdy kat. A, A2, A1 i kat. B. Prowadzimy szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim, dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać także obcokrajowcy. Dla niecierpliwych kursantów, którzy chcą przystąpić do egzaminu państwowego szybciej, oferujemy przyspieszony kurs prawa jazdy.