Aktualności


Istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w naszej szkole.
Koszt to 200 zł.


Drodzy Kursanci,
najbliższe zajęcia z pierwszej pomocy medycznej odbędą się w sobotę 24 lutego o godzinie 9:00 w naszym biurze na ul. Barkocińskiej 6 lokal 101.
Obecność naszych Kursantów - obowiązkowa!
Zapraszamy!Najbliższe badania lekarskie dla naszych Kursantów odbędą się w poniedziałek 4 marca 2024 r. o godzinie 18:00 w naszym biurze na ul. Kondratowicza 25.
Zapraszamy!


Zatrudnimy instruktorów z własnym samochodem lub na samochodzie OSKREGULAMIN SZKOŁY

• Przy zapisaniu się na kurs, minimalna kwota zadatku wynosi 1500 zł, wpłacony zadatek jest na poczet wydanych materiałów do nauki teorii i rozpoczęcie kursu. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z kursu. Cena kursu jest zgodna z cennikiem. W cenie kursu Kursant otrzymuje materiały naukowe do nauki teoretycznej, 30 godzin zajęć praktycznych (40 godzin w przypadku kursu rozszerzonego), a także egzamin teoretyczny wewnętrzny oraz egzamin praktyczny wewnętrzny. Drugą część płatności należy uiścić po rozpoczęciu zajęć praktycznych.

• Kursant zobowiązany jest do uiszczania wszystkich opłat za kurs lub za godziny doszkalające w biurze szkoły kartą/gotówką lub przelewem bankowym na numer konta podany na stronie internetowej w zakładce cennik.

• Szkoła Jazdy zobowiązuje się do przeprowadzenia kursu prawa jazdy w oparciu o obowiązujące w chwili podpisania umowy przepisy prawa, zaś Uczestnik Kursu zobowiązuje się do systematycznego uczęszczania na zajęcia teoretyczne i praktyczne.

• Każdy Kursant ma prawo do zmiany instruktora prowadzącego.

• W sytuacji gdy Uczestnik Kursu nie zgłosi instruktorowi 24h wcześniej (wliczając tylko dni robocze), iż nie będzie obecny na zaplanowanych zajęciach praktycznych lub nieobecność ta będzie nieusprawiedliwiona, zostaje on obciążony kwotą 100 zł za każdą godzinę zajęć.

• Rezygnacja z kursu wymaga pisemnego oświadczenia złożonego w Szkole Jazdy. W przypadku braku takiej rezygnacji, dana osoba nadal uważana będzie za Uczestnika Kursu mimo, że nie będzie się pojawiała na zajęciach teoretycznych i nie będzie planowała zajęć praktycznych. Spowoduje to w konsekwencji dochodzenie od niej nie uiszczonej do końca opłaty za kurs.