Szkoła jazdy Bródno

Mieszkasz na warszawskim Bródnie i szukasz szkoły nauki prowadzenia samochodów i motocykli, w której zdobędziesz uprawnienia do kierowania nimi? Ośrodek szkolenia kierowców Lejdis & Gentlemen oferuje profesjonalny kurs prawa jazdy kategorii A i kurs prawa jazdy kategorii B w wariancie standardowym (30h), rozszerzonym (40h) i przyspieszonym (16-dniowym). Nasi kursanci mogą skorzystać z nowoczesnej metody szkolenia, ucząc się teorii za pośrednictwem platformy e-learningowej z dogodnego dla nich miejsca. Dzięki temu rozwiązaniu kurs odbyć mogą również osoby pochodzące z innych dzielnic niż Bródno.

Naszym kursantom oferujemy ponadto doszkalające nauki prawa jazdy na terenie Warszawy, zapewniając możliwość spotkania w dowolnej lokalizacji. To spore ułatwienie dla osób uczących się lub pracujących, którzy chcą przećwiczyć swoje umiejętności przed zbliżającym się egzaminem. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej szkoły zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Kondratowicza 25 lub skorzystania z dogodnej formy kontaktu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może masz dodatkowe pytania? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.