FAQ - prawo jazdy

 1. Jaka jest cena kursu? Wszystkie aktualne ceny znajdują się w zakładce Cennik
 2. Czy możliwa jest płatność w ratach? Oczywiście, przy zapisie należy wpłacić zaliczkę, reszta kwoty jest płatna po rozpoczęciu zajęć praktycznych
 3. Jak mogę zapisać się na kurs? W celu zapisania się na kurs wystarczy wypełnić formularz kontaktowy w zakładce zapisy na kurs, zadzwonić pod numer 662 118 900 lub 501 808 066 albo osobiście w jednym z naszych biur
 4. Zapisałem się na kurs. Co dalej? Po zapisaniu się na kurs przez formularz dostępny na stronie skontaktujemy się z Państwem i wszystko wyjaśnimy. W pierwszej kolejności należy zrobić badania lekarskie, z orzeczeniem od lekarza należy wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę w urzędzie miasta oraz przesłać wyrobiony dokument PKK do szkoły.
 5. Co to PKK? Profil Kandydata na Kierowcę to dokument zawierający informacje o osobie ubiegającej się o prawo jazdy. Każdemu kandydatowi zostaje przypisany indywidualny numer. Dokument wyrabiany jest w Urzędzie Miasta. Wystawiany jest na podstawie orzeczenia lekarskiego. Wyrobienie takiego dokumentu jest darmowe.
 6. Na jakich pojazdach prowadzony jest kurs? Nauka jazdy odbywa się na autach Hyundai i20. Dokładnie takich samych aut używają ośrodki WORD Warszawa.
 7. Gdzie zdaję egzamin państwowy? Po zakończonym kursie w Ośrodku Szkolenia Kierowców Lejdis&Gentleman mogą Państwo podchodzić do egzaminu państwowego na terenie całego kraju. W Warszawie mają Państwo do dyspozycji trzy takie ośrodki: WORD Odlewnicza, WORD Radarowa oraz WORD Bemowo.
 8. W jakie dni odbywają się zajęcia praktyczne? Zapewniamy Państwu elastyczne godziny zajęć praktycznych. Nasi instruktorzy pracują od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:00-22:00.
 9. W jakie dni odbywają się zajęcia teoretyczne? Zajęcia teoretyczne weekendowe odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 9:00-14:00, zajęcia wieczorowe odbywają się we wtorki, środy i czwartki w godzinach 17:00-20:00.
 10. Ilo kosztuje egzamin państwowy? Egzamin państwowy teoretyczny na prawo jazdy kat. B kosztuje 30 zł, egzamin praktyczny to koszt 140 zł. Egzamin państwowy teoretyczny na prawo jazdy kat. A kosztuje 50 zł, praktyczny to koszt 200zł.
 11. Jak długo trwa kurs? Zapewniamy Państwu minimum dwa spotkania z instruktorem po dwie godziny w tygodniu, reszta zależy od indywidualnej dyspozycyjności kursanta.