kurs prawa jazdy kategorii b warszawa

————–

PRAWO JAZDY  – KATEGORIA “B” – KURS PODSTAWOWY

Chcesz uzyskać prawo jazdy kat. B Warszawa? Postaw na jakość i doświadczenie! Wybierając ofertę szkoły jazdy Warszawa – LEJDIS & GENTLEMAN masz pewność, że cały kurs przeprowadzony zostanie na pojazdach z 2020 r., zgodnymi z tymi – na egzaminie państwowym. 

cenie kursu prawa jazdy kat. B Warszawa otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców Warszawa LEJDIS & GENTLEMAN:

 • 30 godz. zajęć teoretycznych, podczas których zdobędziesz wiedzę z przepisów ruchu drogowego, jak i zasady postępowania w przypadku uczestniczenia w wypadku drogowym z ćwiczeniami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy. U nas poznasz również zadania i kryteria oceny obowiązujące na egzaminie państwowym;
 • 30 godz. zajęć praktycznych, podczas których zapoznasz się z techniką jazdy, skuteczną metodą pokonywania manewrów oraz nauczysz się zachowań, które umożliwią bezpieczne kierowanie samochodem. Do Twojej dyspozycji mamy pojazdy egzaminacyjne HYUNDAI i20, a także pełnowymiarowe place manewrowe;
 • pomoc we wszelkich sprawach związanych z dokumentacją;
 • bezpieczeństwo i profesjonalne szkolenie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że uczysz się, studiujesz bądź pracujesz, dlatego dostosowujemy możliwość odbycia kursu na prawo jazdy B Warszawa także w nietypowych godzinach. Serdecznie zapraszamy na kursy weekendowe, jak również wieczorowe. Pochwalić możemy się kadrą z uprawnieniami egzaminatora.

Od 1 stycznia 2015 r. weszła w życie ustawa o możliwości zdawania teorii bez wcześniejszego ukończonego kursu – jeżeli kandydat na prawo jazdy uzyskał już wynik pozytywny części teoretycznej egzaminu państwowego, to jest zwolniony z części teoretycznej szkolenia na prawo jazdy. Czyli można najpierw iść na egzamin (przygotowywać się samemu), a dopiero potem wybrać szkołę jazdy i zapisać się na szkolenie praktyczne. Usunięto również zapis o terminowości teorii. Do tej pory teoria była ważna przez sześć miesięcy od jej zdania, teraz natomiast zdana teoria będzie bezterminowa.

KURS KATEGORIA “B” – ROZSZERZONY

W ramach oferty naszej szkoły nauki jazdy LEJDIS & GENTLEMAN skorzystać możesz także ze specjalnego, rozszerzonego kursu na prawo jazdy kat. B Warszawa. Wybierając go, zyskujesz gwarancję jeszcze lepszego przygotowania zarówno do samego egzaminu, jak i samodzielnej jazdy po uzyskaniu stosownego dokumentu. W ramach kursu rozszerzonego otrzymasz:

 • 30 h teorii (po 45 minut),
 • 40 h praktyki (60 minut),
 • szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • książkę + testy,
 • egzamin wewnętrzny teoretyczny (nieograniczona ilość podejść);
 • egzamin wewnętrzny praktyczny (jedno podejście).

KURS KATEGORIA “B” – VIP

Mieszkając w Warszawie, niejednokrotnie ciężko pogodzić ze sobą wszelkie obowiązki. Spore odległości, jakie pokonać trzeba z domu do szkoły, na uczelnię czy do miejsca pracy, sprawiają, że uczestniczenie w standardowym kursie na prawo jazdy może okazać się mocno utrudnione. W LEJDIS & GENTLEMAN przygotowaliśmy dedykowaną ofertę, w ramach której skorzystasz z:

 • 30 h teorii (po 45 minut) – wykłady prowadzone są indywidualnie z kursantem,
 • 30 h praktyki (60 minut) z dojazdem we wskazane miejsce na terenie Warszawy,
 • jazdy do 22:00,
 • szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • książka + testy,
 • egzaminu wewnętrznego teoretycznego (nieograniczona ilość podejść)
 • egzaminu praktycznego (jedno podejście).

WARUNKI, KTÓRE MUSI SPEŁNIĆ KANDYDAT NA KIEROWCĘ KATEGORII B ZGODNIE Z DZIENNIKIEM USTAW NR 217 

 • kandydat może rozpocząć kurs nauki jazdy, na 3 miesiące przed swoimi 18 urodzinami, 
 • kandydat, który nie ukończył 18 lat musi posiadać pisemna zgodę rodziców lub opiekunów,
 • kandydat musi mieć aktualne badania lekarskie (możliwość wykonania niezbędnych badań przez naszego lekarza).

NAJLEPSI INSTRUKTORZY NAUKI JAZDY W WARSZAWIE

Dobry instruktor nauki jazdy to połowa sukcesu w drodze do bezpiecznego poruszania się po drogach miejskiej dżungli. Zapewnienie Ci komfortu psychicznego podczas nauki jazdy to nasze motto. Nie krzyczymy – tłumaczymy. Nauka z nami to czysta przyjemność! Zapewniamy nie tylko możliwość zdobycia uprawnień do prowadzenia samochodów osobowych, ale także prawo jazdy kat. A Warszawa oraz kursy doszkalające dla kierowców zawodowych. Zdałeś już egzamin na prawo jazdy Warszawa, jednak nadal nie czujesz się pewnie za kierownicą? Wybierz nasze jazdy doszkalające Warszawa, podczas których pod czujnym okiem naszych instruktorów zdobędziesz pewność siebie za kółkiem.

ODPOWIEDNIE SAMOCHODY DO NAUKI JAZDY W WARSZAWIE

Do dyspozycji naszych kursantów mamy nowe i w pełni ubezpieczone samochody HYUNDAI i20 (identyczne auta jak na egzaminie państwowym). Dodatkowo oferujemy możliwość odbycia szkolenia na samochodach z automatyczną skrzynią biegów.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ JAZDY I KURS Z WIEDZY TEORETYCZNEJ?

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, spotkania z kursantami odbywają się w dogodnych dla nich miejscach, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Jazdy odbywają się w rejonach tras egzaminacyjnych Targówek (Bródno).

Na zajęcia teoretyczne zapraszamy do dzielnicy Bródno ul. Kondratowicza 25, Targówek  ul. Barkocińska 6 lok. 101 lub ul. Światowida 49
Galeria Światowida lok. 18, a także poprzez internet (e-learning).

NOWOŚĆ!

Prowadzimy nabór na wykłady z teorii metodą e-learningu. Dzięki elastycznym godzinom nauki możesz zdobywać wiedzę w dogodnym dla Ciebie czasie. Zachęcamy do skorzystania z tej formy.