Szkoła jazdy Praga Północ

Chcesz jeździć autem, mieszkasz na Pradze Północ i szukasz szkoły do nauki prawa jazdy, która pomoże Ci uzyskać uprawnienia do poruszania się po drogach? Zapoznaj się z ofertą ośrodka szkoleniowego Lejdis & Gentlemen, gdzie zrobisz od podstaw kurs prawa jazdy kategorii A kurs prawa jazdy kategorii B. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych w łącznym wymiarze 60 godzin. W tym czasie zapoznasz się z obowiązującymi zasadami ruchu drogowego i zdobędziesz kwalifikacje pozwalające na bezpieczne kierowanie samochodem lub motocyklem. Umożliwiamy odbycie lekcji w formie e-learningowej, a także w języku angielskim.

Oferujemy również nauki doszkalające na terenie Pragi Północ – to oferta szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby przećwiczyć swoje umiejętności przed zbliżającym się egzaminem. Nasi doświadczeni instruktorzy podchodzą do każdego kursanta w sposób indywidualny, dostosowując się do jego potrzeb i predyspozycji. Zapewniamy komfortową, bezstresową atmosferę, a także pełne wsparcie dydaktyczne. Zapraszamy chętne osoby z Warszawy do zapoznania się z pełną ofertą kursów w naszej szkole.

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może masz dodatkowe pytania? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.