Zasady dotyczące zapisywania się na kurs i jazdy doszkalające w szkole nauki jazdy Lejdis & Gentleman

————–

 1. Na jazdy doszkalające lub kurs zapisują się Państwo dzwoniąc pod numer telefonu   662 118 900 lub pisząc do nasz na adres lejdis-szkola@wp.pl. Przy zapisaniu się na kurs umawiamy spotkanie, na które należy zabrać ze sobą:
  – dowód osobisty
  – nr PKK
  – potwierdzenie wpłaty zaliczki na nr rachunku bankowego
  – pozytywne nastawienie na swój sukces 🙂
 2. Zapisując się na kurs wymagana jest wcześniejsza wpłata zaliczki na nr rachunku bankowego (1000 zł) można ją również wpłacić gotówką na spotkaniu, wtedy wystawiamy stosowne potwierdzenie wpłaty. Jeśli decydujecie się Państwo na wykonanie u nas badań lekarskich należy również doliczyć opłatę za badania.
 3. Zapisując się na jazdy doszkalające, po ustaleniu terminu spotkania należy wpłacić na konto zaliczkę w wysokości odpowiadającej połowie całej kwoty za zadeklarowane jazdy (lub inną kwotę ustaloną telefonicznie).
 4. Umówione jazdy można odwołać, na co najmniej 24 h przed umówionym spotkaniem, dzwoniąc lub wysyłając SMS z informacją (data, godzina, imię i nazwisko). Nie uwzględniamy zwrotu gotówki za opłacone zajęcia, jeśli nie zostały odwołane zgodnie z zasadą w punkcie 4., wyjątkiem są oczywiście uzasadnione sytuacje losowe.
 5. Jazdy doszkalające umawiane są po 2 h jedna po drugiej, nie ma możliwości rozbicia zakupionych zajęć na pojedyncze godziny w danym dniu.
 6. Przed wykupieniem kursu lub jazd doszkalających prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia pierwszego wolnego terminu zajęć.
 7. Zajęcia odbywają się zazwyczaj o pełnych, parzystych godzinach zegarowych (8.00-10.00, 10.00-12.00 itd.)
 8. Spotkania odbywają się w stałych ustalonych z kursantem miejscach  lub na życzenie kursanta w wyznaczonym miejscu, tylko pod warunkiem wliczenia w rozpoczętą godzinę zajęć przyjazdu po kursanta i dojazdu po kolejną osobę.

Zapraszamy do kontaktu kursantów w Warszawy i okolic(Marki, Ząbki, Legionowo). Nauka jazdy jeszcze nigdy nie była tak łatwa!