Jak wygląda kurs na prawo jazdy w pandemię?

Bezpieczeństwo i środki ochrony

Nasza szkoła dla kierowców dba o swoich kursantów, zwłaszcza w okresie pandemii. Na terenie ośrodka oraz w pojazdach wprowadziliśmy środki ostrożności. Mają one na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów. Dlatego, wchodząc do budynku oraz wsiadając do samochodu, należy nosić maseczkę. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. W trakcie wykładów obowiązuje zachowanie dystansu pomiędzy osobami na sali. Przyjdź do Lejdis- Gentelmans OSK i sprawdź poziom bezpieczeństwa oraz dostęp do środków ochrony zdrowia!

Koronawirus, a środki ostrożności w szkole nauki jazdy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi wdrożyliśmy szereg środków ostrożności w naszej placówce. Są to działania, których celem jest zmniejszenie ryzyka zachorowania na COVID-19 w czasie zajęć. Na czym polega ta profilaktyka? Przede wszystkim apelujemy o:

  • higienę dłoni, czyli o częste ich mycie i dezynfekcję. Dozowniki z płynem znajdują się zarówno w samochodach, jak i w salach wykładowych,
  • zakładanie maseczek w budynku oraz w autach,
  • przychodzenie na zajęcia teoretyczne i praktyczne bez objawów chorobowych. Mamy tu na myśli gorączkę, katar, kaszel itp.

Pamiętaj, że staramy się zapewnić Ci bezpieczeństwo i środki ochrony zdrowia na najwyższym poziomie.

Zapisz się na kurs online na prawo jazdy

Jeśli mimo powyżej opisanych środków ostrożności wolisz nie spotykać się z wieloma osobami, to mamy dla Ciebie propozycję. Jest nią zdalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego. Do e-learningu potrzebujesz komputera i dostępu do internetu. To rozwiązanie gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i ochronę przed infekcjami wirusowymi. Skorzystaj z oferty OSK Lejdis-Gentelman w Warszawie!